Ladislav Potměšil točil nebezpečnou scénu s bojovým plemenem psa.

Ladislav Potměšil točil nebezpečnou scénu s bojovým plemenem psa. Foto: Archiv TV Prima family

Drama v Cestách domů: Ladislava Potměšila ohrožoval rozzuřený bojový pes

V seriálu Cesty domů dnes rozhodně nebude nouze o pořádné napětí. Zapotí se hlavně Ladislav Potměšil (66) v roli Petra Kosíka, kterého bude ohrožovat rozzuřený bojový pes.

I přes nebezpečné scény se psem bojového plemena si Ladislav Potměšil natáčení již stého dílu seriálu velmi užíval. Stejně jako Pavel Soukup (63), jehož policejní kapitán Vejnar se stejně jako Potměšilův Kosík na obrazovkách objevuje od samého začátku. „Překvapuje mě, že už se vysílá stý díl, rok a půl s Cestami domů mi docela utekl. A velmi příjemně. Myslím, že stovka je dobrý důvod k oslavě a doufám, že se dočkám i druhé stovky,“ řekl Soukup.

Radost má i režisér seriálu Jiří Adamec (72), který přislíbil, že v jubilejním díle, kterého se diváci Prima family dočkají již dnes večer, nebude o zajímavou podívanou nouze. „V každém díle je nějaké překvapení, na které se mohou diváci těšit, a i ve stém díle bude na co se dívat. A to, že se v něm stanou i některé věci, které zásadním způsobem zahýbají vztahy postav, je příjemný bonus navíc,“ řekl režisér Jiří Adamec. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků