Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

Číšník zveřejnil objednávku a účet Kim Kardashian: Za stejnou částku se dá pronajmout garsonka

Kim Kardashian (42) navštívila svého přítele Peta Davidsona (29) v Austrálii, kde herec a komik natáčí nový film. Ubytovala se v luxusním hotelu v Port Douglas a jednu z objednávek na jídlo pak učinila v italské restauraci ve městě Cairns.

Za hostinu podle číšníka, který ji vyřizoval, nechala částku ve výši 576 australských dolarů, v přepočtu asi 9,5 tis. Kč. Za takovou sumu (měsíčně) se dá například pronajmout malá garsonka v Praze.

„Dnes jsem vzal objednávku pro Kim K. Díky za velké dýško, Kim,“ uvedl muž na sociální síti. Výši spropitného ale už nezveřejnil.

Kim Kardashian se pochlubila intimními momenty s partnerem: Komikova reakce na její pozvání do sprchy vás odrovná

Šlo přitom hned o několik předkrmů, hlavních jídel i dezertů: sedm velkých salátů, rovnou tři pizzy, na výběr z těstovinových pokrmů, sýrové gnocchi, ale i jídla z ryb, telecího, lasagne a pro mlsné také pizza s oříškovým krémem a dva čokoládové dorty. Nejspíš se jednalo o jídlo pro celý tým lidí.

Manažer restaurace Jolene Aiello uvedl, že personál byl nadšený z takové celebrity, zda účet patřil skutečně Kim, ale nepotvrdil. Nicméně doplnil, že šlo o objednávku s sebou a mohl ji za Kardashian vyřizovat někdo jiný, možná jako zásobu jídla na zpáteční let do USA.

Modelka utratila 14 milionů, aby se podobala Kim Kardashian. Teď lituje a za další tři miliony chce vypadat jako dřív

V Austrálii byla Kim jen na skok, nyní už je zpět v Los Angeles. Během návštěvy si nepřála dělat kolem své osoby velký rozruch. „Je tu, aby byla s Petem, a nemá v úmyslu opouštět hotel. Je to soukromý výlet a nechce být rušena,“ řekl Daily Mailu člověk z okolí americké celebrity. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků