Princ Harry s Meghan vyrazili na večeři s přáteli.

Princ Harry s Meghan vyrazili na večeři s přáteli. Profimedia.cz

Na takový model může Kate zapomenout: Meghan Markle se odvázala v overalu odhalujícím dekolt i záda!

Vyrazit jen tak s přáteli a manželem na večeři v centru města, to je něco, o čem si může nechat vévodkyně z Cambridge Kate už jen zdát… A o modelu, který vynesla její švagrová Meghan Markle (41) už tuplem!

Královský protokol je holt přísný a i takové držení za ruce, které předvedl princ Harry (38) s Meghan v pondělí večer při cestě z restaurace Locanda Verde v newyorské Tribece, je u jeho bratra a následníka trůnu Williama a jeho ženy zapovězeno.

Fanoušci šílí z pohledů, které princ William věnoval Kate během cest po Karibiku: To je úplná pohádka, rozplývají se

Podobné outfity, jako byl sexy kalhotový overal se širokými nohavicemi a korzetovým vrškem bez ramínek, který odhaloval nezanedbatelnou část Meghanina hrudníku i zad, by rovněž u Kate neprošel, ačkoli by v něm jistě vypadala podobně krásně. Dvojnásobná maminka a bývalá herecká hvězda seriálu Kravaťáci si k němu vzala ještě sandálky na nebezpečně vysokých jehlách a vlasy stáhla do culíku, čímž dokonale vynikla její hedvábně snědá pokožka.

Takhle už se vystavovat nikdy nebude! Prohlédněte si, jak to Meghan Markle sekne v bikinách

Právě ale v roli Rachel Zane ve zmiňovaném seriálu měla Meghan o poznání odvážnější odění, a to rovnou pouze spodní prádlo a v jedné z milostných scén dokonce jen kalhotky, takže nějaký overal bez ramínek je pro ni doslova brnkačka... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků