Cruz Beckham je čertsvě zamilovaný do své Tany...

Cruz Beckham je čertsvě zamilovaný do své Tany... Profimedia.cz

Beckhamovi na lodi přihlíželi romantickému vyznávání nejmladšího syna. Takhle líbal svou novou lásku!

Victoria Beckham (48) nejspíš nebude naplňovat nelichotivé pověry, které všeobecně kolují o tchyních.

Skvěle si totiž rozumí s Nicolou Peltz, kterou si v dubnu vzal její nejstarší syn Brooklyn. Miu Regan, s níž se pro změnu nedávno po třech letech rozešel její prostřední syn Romeo, prý rovněž měla v lásce, a i po jejich rozchodu s ní stále spolupracuje jako s modelkou své kolekce oblečení, a nyní dokonce s nadhledem přihlížela tomu, jak nejmladší syn Cruz (17) toká se svou novou láskou…

Romeo Beckham se po třech letech rozešel s okouzlující modelkou Miou

Rodinka Beckhamových si v pondělí s několika přáteli, včetně Cruzovy přítelkyně Tany Holding, užívala společnou plavbu lodí podél italského pobřeží. Nechyběla ani jejich dcera Harper.

Ovšem Cruz vypadal opravdu zainteresovaně a měl oči jen pro svou blondýnku, které vyznával lásku polibky, objetím a těsnou blízkostí. Přítomnost rodičů snad ani nevnímal… Ti byli oba naprosto nad věcí a na poměrně malé lodi se uchýlili na její druhý konec, a synovi tak nechávali prostor k jeho intimním projevům náklonnosti.

Poprvé na titulce, a rovnou takhle odvážně: Nejmladší Beckham stáhl kalhoty a ukázal namakanou figuru

Tana je ostatně v Cruzově životě poměrně čerstvou záležitostí, v březnu se totiž po osmnácti měsících rozešel s Bliss Chapman, dcerou bývalé modelky a dobré kamarádky Beckhamových Rosemary Ferguson. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků