Denise a Katie si přehlídku užívaly a obecenstvo spolu s nimi.

Denise a Katie si přehlídku užívaly a obecenstvo spolu s nimi. Profimedia.cz

Fitness guru (65) a její dcera (29) v bikinách na mole! Společně se staly největšími hvězdami slavné přehlídky

Tento tah se tvůrcům přehlídky Sports Illustrated Swimsuit, konané v pondělí v Miami, vážně povedl! Mezi modelkami se totiž blýskla i fitness guru Denise Austin, které je neuvěřitelných pětašedesát, a její půvabná dcera Katie (29). Dvojice se prošla po mole ruku v ruce v poměrně odvážných variacích bikin se spodním dílem zavázaným na šňůrky a usměvavé blondýnky si rázem získaly celé publikum!

Obě dámy si promenádu v bikinách před zraky stovek lidí a před blesky fotoaparátů naprosto užívaly a jejich výstup plný sebevědomí, spontánních úsměvů, a hlavně vtipných póz se zaťatými svaly byly úžasným oživením celé show. Není divu, že si pak dámy při vzájemném objetí vyslechly pořádný aplaus.

Máma s dcerou jako modelky: Takhle to slušelo Jitce Asterové s půvabnou Aničkou při focení

„Čistá radost, kterou jsme spolu mohly sdílet, bude trvat celý život… Jsem opravdu hrdá máma. Byl to senzační moment matky a dcery, který je jednoduše k nezaplacení. Cítím se tak vděčná všem ze Sports Illustrated za to, že mě pozvali, abych se připojila ke Katie, a staly jsme se tak první dvojicí matky a dcery, která se prošla po mole,“ neskrývala nadšení a vděčnost Denise Austin, která je oblíbenou americkou fitness instruktorkou a autorkou několika publikací propagujících cvičení a zdravý životní styl. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků