Takto probíhá letní dovolená zamilované dvojice.

Takto probíhá letní dovolená zamilované dvojice. Foto: Super.cz/Se svolením D. Rolins

Italští paparazzi jim byli neustále v patách. My máme informace o snové dovolené Rolins a Nedvěda z první ruky

Za sluncem vyrazili Dara Rolins (50) a Pavel Nedvěd (50) už několikrát, nyní si užívají i společnou letní dovolenou. Na Sardinii se vydala popová diva poprvé, "Grande Paolo" už vyhlášený italský ostrov navštívil několikrát, ale vůbec prvně byl na jihu ostrova.

Exkluzivně: Dara Rolins už půl roku chodí s fotbalistou Pavlem Nedvědem

Hvězdnému páru byli v patách místní paparazzi, Super.cz ale získalo exkluzivní snímky z dovolené dvojice, které ani ti nejvlezlejší fotografové s nelepší technikou nezískali.

„Dva dny jsme se plavili po moři, zastavovali se na různých plážích, jedli v malých rybářských restauracích,“ vzpomíná na chvíle odpočinku a klidu zpěvačka.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd spolu tráví každý volný den. Tady jsou soukromé záběry z jejich expresní dovči

Romantické momenty na moři strávili ve dvou, později pak vyzvedli Dařinu dcerku Lauru, která má s Pavlem velmi dobré vztahy. „Přesunuli jsme se na Gardu (jezero Lago di Garda, pozn. red.), kde jsme vyzvedli Lolu a ubytovali se v hezkém hotýlku v malé vesničce u zábavního centra u Gardalandu,“ svěřila se nám Dara, která nyní se svými nejmilejšími tráví příjemné chvíle ve vinicích v usedlosti Relais San Maurzio nedaleko Turína, kde slavný fotbalista žije.

„Za pár dní se s Laurou vracíme do Prahy, Pavlovi opět začíná pracovní kolotoč blížící se nové sezóny, nákupy, prodeje hráčů. Odlétá pak s Juventusem do Ameriky na přátelská utkání ve Vegas, Los Angeles, Dallasu,“ prozradila zpěvačka, která hodlá propojit vlastní plány s partnerovými: „S Lolou máme v plánu objevit se také v našem oblíbeném La La Landu,“ dodala Dara Rolins, která aktuálně prožívá nejhezčí životní období. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků