Frida Aasen pojala za manžela Tommyho Chiabru.

Frida Aasen pojala za manžela Tommyho Chiabru. Profimedia.cz

Další kráska od Victoria’s Secret zamířila pod čepec: S fešným Italem byli jako z reklamy

Norská modelka Frida Aasen (27), známá jako jedna z tváří značky Victoria’s Secret, si ve čtvrtek vzala o devět let staršího italského podnikatele Tommyho Chiabru.

Honosný obřad se konal v kostele Divo Martino v italském Portofinu a mezi svatebčany nechybělo několik slavných tváří včetně dědičky módního gigantu TopShop Chloe Green nebo ruské modelky Natashe Poly, které jsou obě v radostném očekávání potomka.

Sexy kampaň s norským andílkem. Mladá modelka se svlékla donaha

Dvojice, která spolu randí od roku 2019, stihla vstoupit do manželství podle pořekadla „do roka a do dne“, ale měli to těsně! Zasnoubili se totiž rovněž v Portofinu před jedenácti měsíci.

Zatímco ženichovi to náramně slušelo s tmavě modrém obleku s bílou košilí a kravatou s vestičkou v barvě champagne, nevěsta zvolila klasickou róbu opět v kombinaci bílé a champagne s dlouhou vlečkou s výšivkami a spadlými rameny. Model byl z dílny značky Elie Saab.

Romantika na pláži: Modelka Victoria’s Secret a její 211 centimetrů vysoký basketbalista už jsou svoji!

Blond kráska, jež chodí přehlídky také pro značky Prada, Loewe, Louis Vuitton, Fendi, Blumarine, Just Cavalli, Salvatore Ferragamo, DKNY, Carolina Herrera, Anna Sui a další, je tak další modelkou Victoria’s Secret, která se tento týden stala vdanou paní.

O den dříve si vzala svého urostlého basketbalistu i Lais Ribeiro během romantické svatby na pláži, které pro změnu přihlížely kolegyně Candice Swanepoel a Sara Sampaio. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků