Simona Stašová

Simona Stašová Herminapress

Tři roky před sedmdesátkou vypadá fantasticky: Simona Stašová se pochlubila svými čtyřnohými miláčky

Milovnice psů Simona Stašová (67) nedá bez svých mazlíčků ani ránu. Čtyřnohý doprovod má pravidelně nejen na svá představení, ale i další akce, kam se kvůli pracovním povinnostem vydává. Plná energie, ve skvělé náladě a s věrnými pejsky, se herečka objevila i na tradiční charitativní akci.

Poté, co jí tragicky zemřela milovaná fenka Pepinka, vydala se Simona Stašová ještě ten samý den do psího útulku v Mělníku a přivezla si domů dalšího mazlíčka. Od té doby dělají herečce radost dva voříšci. „Překvapivě jsou to sourozenci, i když tak vůbec nevypadají. Měli by být z jednoho vrhu. Jmenují se Béďa a Fanča. Jsem moc ráda, že je mám, já bych si život bez zvířátek nedokázala představit,“ řekla herečka.

Simona Stašová ve svatebním: V šatech s vlečkou a závojem vypadá parádně

S mazlíčky se objevila na pražských Příkopech, kde na charitativní Akci Cihla podepisovala pamětní cihly fanouškům. „Jsem patronkou už 18 let,“ prozradila Simona Stašová. Oblíbená herečka dorazila s úsměvem na rtech a nutno říct, že by jen málokdo hádal, že za tři roky oslaví 70. narozeniny, vypadá totiž fantasticky. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků