Lais Ribeiro a Joakim Noah se tři roky po zásnubách vzali.

Lais Ribeiro a Joakim Noah se tři roky po zásnubách vzali. Profimedia.cz

Romantika na pláži: Modelka Victoria’s Secret a její 211 centimetrů vysoký basketbalista už jsou svoji!

Brazilská topmodelka Lais Ribeiro (31) si ve středu ve své rodné zemi vzala svého o šest let staršího partnera Joakima Noaha. Kouzelné svatbě na pláži ve městě Trancoso přihlížela nejbližší rodina a přátelé a byla to romantika jako vyšitá… Dvojice si tak tři roky po zásnubách konečně řekla své ‚ano‘.

Takhle to vypadá, když mají andílci volno: Slavné modelky vyrazily společně na dovolenou!

Modelčiným vyvoleným se stal bývalý basketbalista NBA, jenž hrál za tým Chicago Bulls. Zatímco ženich s nevěstou se sladili do bílé barvy, družičky a svatebčané byli oblečeni převážně do béžových odstínů. Svatbě Lais přihlížely například kolegyně a rovněž andílci Candice Swanepoel a Sara Sampaio.

Pro oba se přitom jednalo o první svatbu. Kráska, jež dorostla do výšky 182 centimetrů, vypadala vedle svého vyvoleného jako drobeček, ten se totiž pyšní výškou 211 centimetrů.

Žhavá Brazilka zvládá práci i domácí výuku syna. Takhle to známé modelce sekne v sexy prádélku

Ribeiro před Noahem randila čtyři roky s dalším basketbalistou Jaredem Homanem a má dnes již čtrnáctiletého syna Alexandreho, jenž trpí autismem. O jeho otci se modelka veřejně nezmiňuje.

Ribeiro se proslavila převážně kontraktem s Victoria’s Secret, ale má za sebou kampaně pro řadu známých značek jako Ralph Lauren, Christian Dior, Tom Ford, GAP a další. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků