Sharon Stone s přáteli na dovolené

Sharon Stone s přáteli na dovolené Profimedia.cz

Páni! Stále sexy Sharon Stone (64) si v leopardích bikinách užívá na jachtě v Itálii

Další hollywoodskou star, kterou to zlákalo na letní dovolenou do Evropy, je Sharon Stone (64). Ta momentálně relaxuje s přáteli na jachtě, na níž plují kolem pobřeží Sicílie. Herečka si kromě opalování vychutnává sklenky bílého vína a čerstvé ovoce a i na palubě je stále krásně upravená.

Stone oslnila hlavně v bikinách s leopardím vzorem, které doplnila o perlový náhrdelník. Slunci pak vystavila pouze své dlouhé nohy, a aby se nespálila, raději si oblékla elegantní bílou košili.

Sharon Stone šokuje svět přiznáním: Prodělala jsem celkem 9 potratů

Hvězda Základního instinktu se objevila na veřejnosti poprvé od chvíle, kdy se podělila se světem o smutné zkušenosti s celkem devíti prodělanými potraty. Herečka se vyjádřila k příspěvku na Instagramu hvězdy taneční soutěže Dancing With The Stars Pety Murgatroyd, jež přiznala, že s manželem přišli o dítě.

„My ženy nemáme prostor, kde takovou ztrátu prodiskutovat,“ rozepsala se Sharon. „Potratila jsem devět dětí. Není to malá věc...fyzicky, psychicky,“ podpořila šestatřicetiletou tanečnici Stone, která potratila několikrát během manželství s Philem Bronsteinem.

Její základní instinkt je být sexy: Sharon Stone (64) oslnila v Cannes skvělou figurou a odzbrojujícím úsměvem

Nakonec se Stone stala díky adopci trojnásobnou maminkou dnes již dvaadvacetiletého Roana Josepha, sedmnáctiletého Lairda Vonna a šestnáctiletého Quinna Kellyho. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků