Natálie Grossová

Natálie Grossová Foto: Super.cz/film Superžena

Měsíc po rozchodu ve svatebkách: Takhle to sluší Natálii Grossové jako nevěstě

Zpěvačka Natálie Grossová (19) před měsícem oznámila, že je její téměř dvouletý vztah minulostí. Vztah s mladým operním pěvcem Danielem Matouškem po vzájemné domluvě ukončili a je opět sama. Svou energii nyní soustředí na práci, a to nejen na divadle, ale i před kamerou.

Aktuálně dotočila celovečerní film Superžena režisérky Evy Toulové, kde si zahrála sestru hlavní postavy, a v rámci své role se dostala i před oltář. „Šlo o nejnáročnější scénu filmu, ve které se nám zkomplikovalo, co mohlo. Pár dní před natáčením jsme ze zdravotních důvodů museli vyměnit Pavlu Tomicovou, která nám měla hrát matku. Navíc jsme vychytali silný déšť, ale nakonec se všechno, jako vždy, zvládlo.“ uvedla režisérka filmu, která si i zahrála sestru Natálky.

Po rozchodu sama rozhodně dlouho nezůstane: Takhle to sluší Natálii Grossové v plavkách

Před filmovou kamerou se tak Natálka objevila v honosných svatebních šatech se závojem. Svatbu si tak vyzkoušela nanečisto. Scéna se odehrála v kostele svatého Jakuba v Červeném Kostelci a k oltáři vedl Natálii Igor Bareš, který tvoří, spolu s Jitkou Sedláčkovou, sestrám rodičovskou dvojici. Dále si ve filmu zahraje například Matouš Ruml nebo Olga Lounová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků