Eva Longoria

Eva Longoria Profimedia.cz

Eva Longoria (47) se pochlubila bezchybnou figurou v neonových bikinách

Itálii si jako místo své letošní letní dovolené vybrala i herečka Eva Longoria (47). Ta momentálně i s rodinou tráví dny na luxusní jachtě, z níž s fanoušky na sociálních sítích občas sdílí i nějakou tu momentku. V úterý se například pochlubila novými zářivě žlutými bikinami, ale především pak svou luxusní postavou, kterou má s přibývajícím věkem snad stále pevnější a vyrýsovanější.

Eva Longoria ozdobou letošního festivalu v Cannes: Podívejte, jak úchvatně v 47 letech vypadá

Není pochyb, že herečka známá převážně díky své roli Gabrielle Solis v seriálu Zoufalé manželky na svém těle dře, ale výsledky jsou znát a Evě se tak i s jejími pouhými 157 centimetry daří držet štíhlou linii. Uzdu svým chutím popustila snad jen před pěti lety, když herečka čekala své první dítě. Tehdy Eva prý klidně denně přijala i tři tisíce kalorií a v ničem se neomezovala.

Eva Longoria se pochlubila figurou v plavkách: Podívejte se, jak vypadá půl roku po porodu

Po narození syna Santiaga v roce 2018, jehož má s manželem Enrique Bastónem, opět nasadila diety, jimiž je celkem proslulá. Svého času byla i vegankou, vyřadila cukr a zkoušela keto dietu. V posledních letech ale sází spíš na vyváženost ve stravě a jí méně, ale častěji. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků