Poznáte, komu patří tito roztomilí chlapci?

Poznáte, komu patří tito roztomilí chlapci? Profimedia.cz

Otcem těchto andílků je největší průšvihář Hollywoodu. Už víte?

Tito roztomilí téměř tříletí chlapci jsou dvojčata, jejichž otcem je známý americký proutník a průšvihář. V posledních letech se svými skandály z bujarých večírků plných prostitutek a drog postaral o nejednu titulní stranu novin. Kvůli těmto opakovaným eskapádám byl dokonce vyhozen z jednoho z nejúspěšnějších sitcomů posledních let. Dvojčata z fotografií Bob a Max nemají za otce nikoho jiného, než Charlieho Sheena (56).

Jejich maminkou je pak Sheenova exmanželka Brooke Mueller (34), kterou měl Sheen v minulosti dokonce fyzicky napadnout. Na snímcích je s dvojčaty zachycena jejich chůva.

Herec má z předešlého manželství s Denise Richards (41) ještě dvě dcery Sam a Lolu. S Paulou Profit počal ještě předtím na vysoké škole dceru Cassandru. Minulý rok se po boku Sheena objevovaly pornoherečka Pachel Oberlin a grafická designérka Natalie Kenly. Obě herec nazýval svými bohyněmi.

Zdá se, že seriál Dva a půl chlapa, z něhož byl Sheen kvůli vleklým excesům propuštěn, má na své hlavní představitele špatný vliv. Poté, co Sheena na jeho místě v seriálu vystřídal mladší kolega Ashton Kutcher (43), krátce nato se provalil jeho milostný poměr se studentkou Sarou Leal, s níž Kutcher podváděl manželku Demi Moore (59). Celá záležitost dospěla až v rozvod, který Demi již několik měsíců psychicky ničí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků