Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Co to má za zázračné bikiny? Alessandra Ambrosio si na poslední dovolené vykouzlila dmoucí se dekolt

Jestli se dá o někom říct, že je pláž jeho druhým domovem, je to bezesporu brazilská kráska Alessandra Ambrosio (41). Život téhle sexy brunetky se zdá být jako jedny velké prázdniny, a tak už snad není nikdo, komu by unikla její senzační figura v bikinách, ať už během některé z jejích dovolených, nebo ještě z dob, kdy brázdila přehlídková mola jako jeden z andílků Victoria’s Secret, kterým vydržela být neuvěřitelných sedmnáct let.

Spojila největší hvězdy modelingu: Tyra, Heidi, Candice a Alessandra se svlékly pro Kim Kardashian a stojí to za to

Momentálně byste na jednačtyřicetiletou modelku a maminku třináctileté Anji Louise a desetiletého Noaha mohli narazit na Ibize, kde například v neděli chytala bronz v hnědo-bílých bikinách, jejichž horní díl vykouzlil modelce vskutku parádní dekolt.

Takhle se královna miniaturních bikin nakrucuje do objektivu svému novému příteli. Každý snímek pak pečlivě kontroluje

Ne nadarmo se tak Alessandře přezdívá královna bikin. Ostatně jejich předvádění ji slušně živí i po čtyřicítce. Není proto divu, že se nakonec rozhodla založit si vlastní značku a do podnikání a navrhování se vrhla spolu se sestrou Aline a kamarádkou z dětství Gisele Córií. Společně značku pojmenovaly Gal Floripa, a jelikož je Alessandra pochopitelně tím nejlepším objektem k propagaci, tváří každé kolekce je právě ona… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků