Cameron Diaz

Cameron Diaz Profimedia.cz

Cameron Diaz zavzpomínala na drsné modelingové začátky: Pašovala jsem drogy do Maroka jako nějaká mula

Ani Cameron Diaz (50) to v začátcích své kariéry neměla lehké. Nejprve se snažila prorazit jako modelka a v 90. letech dala dohromady dostatek peněz, aby se odstěhovala do Paříže. V módní metropoli ale měla problémy s angažmá.

„Byla jsem tam rok a z toho nepracovala ani den. Nemohla jsem získat práci, abych se uživila. Pak jsem jednu sehnala. Byla jsem mula, která převážela drogy do Maroka, přísahám vám,“ rozpovídala se v rozhovoru pro podcast Second Life.

Diaz prý nevěděla, že veze drogy, dokud se neocitla na letišti. „Bylo to začátkem 90. let. Dali mi zamčený kufr, v němž měly být moje kostýmy na focení,“ popsala zakázku, která se zdánlivě měla týkat modelingu.

Herečka, která obvinila producenta Weinsteina ze znásilnění, skončila u soudu kvůli drogám: Nastrčili mi je, tvrdí

„Blondýna s modrýma očima v Maroku. Nebylo to vůbec bezpečné. Řekla jsem jim, že to není moje a nemám ponětí, čí to je. To byla jediná práce, kterou jsem v Paříži získala,“ smála se herečka.

Kufr na letišti nechala a naštěstí se mohla bez postihu vrátit do Paříže. Měla tedy obrovské štěstí. O pár týdnů později získala roli v komedii Maska, která nastartovala její hereckou kariéru a úplně jí změnila život.

Přitom byla vůči nabídce dost skeptická. „Pořád jsem agentovi opakovala, že nejsem herečka, že to nedělám.“

Cameron Diaz se vrací na stříbrné plátno! Mrkněte, který kolega ji přesvědčil, aby se vzdala hereckého důchodu

Naštěstí roli přijala a dnes je světově proslulou hvězdou. Minulý týden dokonce ohlásila návrat k herectví. Přemluvil ji k tomu herec Jamie Foxx, s nímž se objeví v komedii Back In Action.

S Foxxem si zahrála také v muzikálu Annie z roku 2014. Po něm ukončila hereckou kariéru s tím, že se hodlá věnovat rodině. S manželem Benjim Maddenem v roce 2019 přivítali dceru Raddix, kterou jim porodila náhradní matka. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků