Kim a Khloé Kardashian

Kim a Khloé Kardashian Profimedia.cz

Věřili byste, že v rodině platila za ošklivku? Khloé Kardashian teď v bikinách vedle Kim vypadá snad ještě líp!

Při pohledu na sebevědomím překypující Khloé Kardashian (38) se dnes skoro ani nechce věřit, že tomu tak zdaleka nebylo vždy. Naopak, jak sama Khloé v minulosti několikrát přiznala, bylo velmi těžké být součástí nejslavnějšího sesterského klanu světa a platit za tu ‚nejméně hezkou a štíhlou‘. Dnes ale Khloé může Kim (42) v bikinách směle konkurovat, jak se můžete přesvědčit díky novým fotkám ve stylu ikonické filmové Barbarelly ze 70.let.

Focení probíhalo během jejich dovolené na ostrovech Turks a Taicos v Karibiku, kde Khloé zároveň oslavila své osmatřicetiny. Sestry se tak opět postaraly o luxusní reklamu Kimině nové kolekci plavek, která je na oslnivou stříbrnou barvu zaměřená a na pláži rozhodně upoutá pozornost.

Nejmladší Kardashianka bývala v rodině za cvalíka. Po třicítce se ale takhle vyrýsovala!

Kim tentokrát celou propagaci pojala v retro stylu. Už v prvotním videu zveřejněném na sociálních sítích se prezentovala jako panenka Barbie z osmdesátek a společně s Khloé nyní na retro vlně plují dál a výsledek rozhodně stojí za to.

Nezvykle hubená Kim v nové kampani odhalila poprsí a kvůli sestře použila více látky v rozkroku

Série nových snímků je oslavou komiksového hitu z roku 1968 od Rogera Vadima, v němž ztvárnila hlavní roli tehdy devětadvacetiletá Jane Fonda. Pro tu zůstává filmová Barbarella dodnes nejslavnější rolí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků