Princ George na finále Wimbledonu neskrýval emoce.

Princ George na finále Wimbledonu neskrýval emoce. Profimedia.cz

Princ George na finále Wimbledonu baví svět: Djokovič mu dal potěžkat pohár a takhle to dopadlo

Zatímco hvězdou nedávných oslav platinového jubilea vlády královny Alžběty II. byl nejmladší Louis, na Wimbledonu byl středem pozornosti nejstarší syn vévody a vévodkyně z Cambridge princ George (9), který v grimasách za mladším bráškou rozhodně nezaostává.

Na finále dvouhry mužů zavítal úplně poprvé a debut si viditelně užíval. Emocím dával celkem průchod, a protože má ve své pozici jistá privilegia, měl příležitost s rodiči osobně pogratulovat vítězi Novaku Djokovičovi.

Brácho, brácho... Brity baví nejen rozdivočelý princ Louis, ale i reakce staršího George

Ten mu dokonce svěřil do rukou pohár, jehož váha osmiletého George překvapila. „Je trochu těžký,“ zhodnotil zkoumaje trofej, na což jeho otec, princ William (40) reagoval slovy: „Neupusť to.“

Djokovič ale nevypadal, že by se o pohár zvlášť strachoval. Koneckonců pár už jich doma má. Na videu je také vidět, jak George dal Srbovi palce nahoru, než si od něj pohár převzal k prozkoumání, rychle ho ale zase předal mamince Kate (40).

George je nadšeným tenisovým fanouškem jako jeho maminka a sám hraje už od útlého věku. Všechny překvapilo, když v roce 2016 vévodkyně sdělila, že její prvorozený syn už má vlastní raketu a hraje. Kdyby ho nečekaly v životě zcela jiné povinnosti, možná by i z něj byla jednou tenisová hvězda. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků