Krystyna Pyszková se svým partnerem

Krystyna Pyszková se svým partnerem Michaela Feuereislová

Úřadující česká královna krásy studuje práva a je v jednom kole. Jak zvládá povinnosti Miss?

Vítězství Krystyny Pyszkové (23) v květnu na Miss Czech Republic přihlížel také její přítel Radek. S ním se modelka seznámila během studií v Londýně, kde mladík navštěvoval poslední ročník studia práv. Svůj vztah považuje za pevný a neobává se, že by ho vítězství v soutěži nějak ohrozilo.

„Myslím si, že “missí nemoci” se obávat nemusím. Vím, co chci, a výhra v soutěži na tom nic nezmění,“ řekla nám Krystyna na přehlídce Beaty Rajské na Chateau Kotěra.

Dobrý den, vnady ven. Nová Miss odmítla v 16 letech odhalený model a přišla o práci, teď už průsvitné šaty vynesla

Kráska studuje práva v Praze a paralelně je posluchačkou univerzity v Rakousku. Bude to zvládat skloubit se svými povinnostmi Miss?

Plastikám dává červenou. Nová královna krásy sází na přirozenost. Podívejte se na ni v plavkách ze všech stran

„Škola v Innsbrucku, kde mám jako obor Business Administration, probíhá v online formě. Testy jsou zde pravidelné a dobře se tedy kombinují s naším českým systémem, kde je zkouškové vždy na konci semestru,“ vysvětluje modelka a dodává: „Avšak na příští školní rok si plánuji prezenční výuku na Univerzitě Karlově odložit, abych měla dostatek času na missí povinnosti a celkově na účast na světové soutěži Miss World.“

Pro Pyszkovou bude v následujícím roce důležitější kariéra v modelingu než studium. „Myslím si totiž, že nejde dělat vše najednou a zároveň na sto procent, a proto si chci tyto záležitosti rozložit v čase,“ dodává Krystyna Pyszková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků