Léna Brauner

Léna Brauner Herminapress

Vnučka představitele majora Zemana přišla o miminko: A zdaleka to nebyla jediná rána!

Umělkyně Léna Brauner oslavila před dvěma dny 31. narozeniny a u té příležitosti byla se svými fanoušky na sociálních sítích nečekaně sdílná. Letošní rok je pro ni zatím spíš „brutální jízdou", bohužel i plnou ztrát.

„V dubnu jsem cítila, že jsem v jiném stavu. Pak přišla viróza a zařídila vše tak, jak to mělo být. Měla jsem vysoké horečky, a tak se stalo, že jsem prodělala samovolný potrat,“ přiznala.

Z bolestného zážitku se jela vzpamatovat do Cannes a Barcelony, ale ani návrat nebyl o moc příjemnější. Přišel totiž rozchod s jejím partnerem.

Monogamie jí už nestačila, a tak vnučka představitele majora Zemana začala žít ve vztahu s více lidmi

„Nějakou dobu po návratu (na konci května) jsem ukončila vztah s Christopherem. Bylo to ukončení nádherného období, protože Chris je naprosto úžasný muž a měli jsme společný nádherný období našich životů,“ popsala malířka, která ještě loni experimentovala s polyamorií.

Dvě rány za sebou proložila radostná událost, kdy se vnučce herce Vladimíra Brabce podařilo koupit byt hned vedle jejího ateliéru. Nejásala ale dlouho.

„V ten den, co jsem podepisovala smlouvu od bytu, mi volala moje sestra, že je máma v nemocnici a půjde brzy na operaci se srdcem, protože jde o život,“ prozradila ke zdravotnímu stavu maminky, herečky Heleny Brabcové.

Pravnučka představitele majora Zemana také projevuje umělecké nadání. Své výstřední mamince je čím dál podobnější

„Máma už je po operaci, všechno nádherně zvládla a už se jí vrací zpět její krásná energie,“ dodala na uklidněnou maminka osmileté Jasmínky.

Život se s ní sice nepáře, ale Léna se nenechává převálcovat. Má i velké plány, co se práce týče. Dopisuje knihu, chystá křest dvou svých alb a plánuje velkou výstavu.

„Ráda bych řekla, že vše zmíněné, o čem píšu, má pozitivní dopad na můj život. Všechny tyto zkoušky přijímám vědomě a děkuji za to, že se mi dějí. Je to krásný život a já ho miluji. Mějte se rádi a buďte bdělí!“ vzkázala povzbudivě na závěr vyčerpávajícího příspěvku. 

Super.cz


Časová osa článků