Lucie Borhyová

Lucie Borhyová Foto: Se souhlasem L. Borhyové

Borhyová předvedla na dovolené dekolt v bikinách a fanoušci šílí: Takovou kočku Španělé neviděli, vzkazují moderátorce

Lucie Borhyová (44) si plnými doušky užívá dovolenou ve Španělsku a rozhodla se fanoušky opět potěšit plavkovými snímky. Na fotografiích z pláže vynikl nejen moderátorčin odzbrojující úsměv, ale také její bujný dekolt v bikinách. A ten rozhodně nenechal fanoušky chladnými.

V komentářích pod příspěvkem srdíčky nešetřili. „Vás tam musí opravdu milovat, takovou kočku Španělé ještě neviděli,“ rozněžnil se jeden ze sledujících s narážkou na moderátorčinu blonďatou hřívu.

Lucie Borhyová opět dráždí v plavkách. Mrkněte, jak si moderátorka užívá ve Španělsku

„Krásná,“ hodnotili další. „Nádherná-prostě bohyně,“ zaznělo také. "Krásné oči a pěkný úsměv. Super dlouhé vlásky a úžasná postava, jako celek nádhera. Užívejte dovolenou,“ přáli zase jiní.

U moře je Lucie viditelně nejspokojenější. „Já mám ráda sluníčko, moře, teplo. O prázdninách nevylezu z moře, ráda se opaluji,“ svěřila se Super.cz.

Je také vidět, že je Borhyová odpočatá, a je dobře, že nabrala síly. Po návratu do Česka ji kromě moderování čeká také nahrávání vánoční písně, kterou pro ni napsal zpěvák a skladatel Michal Kindl. Vůbec poprvé se tak brzy představní i v roli zpěvačky. 

Super.cz


Časová osa článků