Natálie Halouzková a Sára Rychlíková Super.cz

Seriálové kočičky ve Varech: Takhle jim to seklo, i když opomněly zadaný dress code

Aspoň na jeden den a noc, kdy měly pauzy od natáčení seriálu Dobré zprávy, vyrazily na karlovarský filmový festival herečky Natálie Halouzková (21) a Sára Rychlíková. Obě zamířily na párty, ale Sára měla radost z toho, že má aspoň malou roli ve filmu Banger, který se tady představoval.

"To já si naposledy zahrála ve filmu, když mi bylo dvanáct. To byly Něžné vlny a Všechno nebo nic," zavzpomínala Natálka, kterou od té doby filmové role míjejí, ale štěstí má aspoň na ty seriálové.

Takový výstřih ještě neměla: Zrzka ze Sestřiček a ZOO nechala nahlédnout do svého prý méně obdařeného dekoltu

"I teď v Dobrých zprávách jsme dobrá parta," ujistila nás Sára. Důkazem mimo jiné bylo, že se holky velmi dobře bavily i s kolegou Vojtěchem Vodochodským, který dorazil na stejný večírek.

Nádherný pár jako z Hollywoodu: Podívejte se, jak to seklo Adamu Mišíkovi a dceři Ivy Kubelkové Natálce (17)

To, co trochu nevychytaly, byl předepsaný dress code, protože jim to sice slušelo, ale stopu červené, kterou měl outfit mít, jsme na nich hledali pracně. U Natálky nakonec marně, Sára měla aspoň červeně nalakované nehty a červeň jsme našli i na jejích barevných teniskách. "Nebyl čas a bylo to spontánní rozhodnutí sem vůbec zamířit," omlouvaly se. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků