Justin Bieber s manželkou Hailey a kamarádem Usherem během pohodového pobytu v Idaho.

Justin Bieber s manželkou Hailey a kamarádem Usherem během pohodového pobytu v Idaho. Profimedia.cz

Bieberovi předvedli těla v plavkách: Zpěvák je poté, co mu ochrnula půlka obličeje, zase ve formě

Není to ani měsíc, co Justin Bieber (28) polekal své fanoušky videem, v němž s ochrnutou půlkou obličeje vysvětloval, co jej postihlo a proč musel zrušit své nadcházející koncerty. Nyní už ale vše vypadá o poznání příznivěji. Zpěvák si dopřál se svou milovanou manželkou Hailey (25) odpočinek ve městě Couer d'Alene ležícího u jezera v americkém státě Idaho a společnost jim dělalo navíc hned několik dobrých přátel.

Jak je na tom Justin Bieber, kterému ochrnula půlka obličeje? Zpěvákova manželka Hailey promluvila

Užívat si společný čas s těmi, které máme rádi, je evidentně tím nejlepším lékem na pochmurnou náladu. Takhle rozdováděného a dobře naladěného zpěváka totiž dlouho nikdo neviděl. Prodloužený víkend u jezera na skluzavkách a tobogánech tak strávili slavní manželé vedle Lauren Scruggs, Jasona Kennedyho a především Justinova dobrého přítele a mentora Ushera, kterému zpěvák dokonce věnoval důvěrné objetí. Úplně nejspokojenější byl ale přeci jen po boku své ženy Hailey, jež ho na lehátku zezadu něžně objímala rukama i nohama nebo pusinkovala na břiše.

Tady je Justinovo: Jak se vám líbí Hailey Bieber v prádle z nové andělské kampaně?

Koncertní šňůru Justice Tour byl zpěvák nucen odložit kvůli onemocnění zvanému Ramsayův-Huntův syndrom, jenž způsobil, že mu vir napadl nervy v uchu a tváři, což vedlo k ochrnutí jeho levé půlky obličeje, jak vysvětloval zpěvák. Justin nebyl schopný se na postižené polovině obličeje nejen smát, ale ani mrkat. Fanoušci takto závažné důvody samozřejmě pochopili a svému idolu drží palce v co nejrychlejší rekonvalescenci. A ta se mu, jak je vidno, daří dokonale. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků