Jana Nagyová Super.cz

Nagyová si přeje, aby lidé zapomněli na Arabelu: Chci, aby se otočil list, tohle je má životní role, říká o novém filmu

Jana Nagyová se po 28 letech vrátila k filmu. A je přesvědčená, že na ni coby Arabelu lidé zapomenou. "Chci, aby se otočil list, a konečně bude moje jméno spojené jen s královnou. Ten film bude tak krásný, že lidé zapomenou na Arabelu. Tohle bude moje životní role," řekla Super.cz o roli královny v pohádce Princ Mamánek.

Nagyová vypadá skvěle. Žije v Německu a léta se věnuje hlavně sama sobě. "Hraju golf, chodím na čerstvý vzduch, zdravě se stravuju. Ráda si dám dobré víno. Hodně cestuju, jsem optimista a hodně spím," prozradila recept na mladistvý vzhled.

Přiznala, že za sebou má dva zákroky. Má operovaná obě ramena a taky si nechala operovat oči, aby se zbavila brýlí.

Představitelka Arabely se vrátila k hraní a takhle jí to sekne: Prozradila, proč se před 28 lety stáhla do ústraní

"Několikrát jsem v životě nešťastně spadla. Ze schodů, ze žebříku... A hromadilo se to. Prasklo to a najednou jsem nemohla zvednout ruku," vysvětlila, proč musela na operace. "Technická kontrola prošla, mám nová ramena," usmívala se s tím, že si ještě nedávno nechala operovat oči.

"Je to báječné. Cítím se jistější. Nosila jsem brýle na dálku i na čtení. Teď jsem bez nich. I pro profesi herečky je to lepší," vysvětlila.

Princ Mamánek je jejím návratem k filmu. Přijímá i další nabídky. "Osmadvacetiletá pauza mi udělala jen dobře a teď to bude jako malá kriminálka," dodala. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků