Helena Christensen se stala tváří značky Triumph.

Helena Christensen se stala tváří značky Triumph. Profimedia.cz

Bývalá topmodelka Helena Christensen (42) i dnes předvádí svůdné prádlo a vypadá božsky!

26. února 2012 20:25

Od doby, kdy dánská modelka Helena Christensen (42) byla spolu se Stephanií Seymour prvním andílkem značky Victoria’s Secret, uběhlo již 16 let. Jak je známo, tento prestižní kontrakt získávají jen modelky s těmi nejdokonalejšími tvary a rázem platí za jedny z nejlépe placených modelek světa. Přestože Christensen má čtyřicítku za sebou, i dnes by se s klidem mohla postavit vedle dívek brázdících módní mola, které jsou o polovinu mladší. Okouzlující Dánka určitě i proto získala další skvělý kšeft. Stala se tváří německé značky Triumph se 125letou tradicí a v luxusním spodním prádle teď visí na billboardech v několika světových metropolích.

Christensen předvádí kolekci nazvanou Triumph Essence a na billboardech se ukazuje ve třech různých variacích prádla pro jaro/léto 2012.

„Pro mě je nezbytné, aby bylo spodní prádlo vnímáno z ženské perspektivy. Všechno je to o tom, aby se ženy v těchto modelech cítily dobře, a tyto sofistikované střihy to rozhodně zařídí,“ prozradila stále okouzlující Helena. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz

Zrušit