Zuzana Bubílková

Zuzana Bubílková Foto: Instagram Z. Bubílkové

Po vtipu na účet Patrasové teď paroduje Radku Třeštíkovou: Zuzana Bubílková ukázala holé břicho

Zuzana Bubílková (71) na sebe před časem upozornila překvapivým komentářem na účet Dády Patrasové. "Po běhu mám žízeň jako Dáda, " napsala na sociální síť. Teď se v jejím hledáčku octla další hvězda.

Spisovatelka Radka Třeštíková (42) způsobila poprask svým modelem na zahajovacím ceremoniálu filmového festivalu v Karlových Varech. Ten sice zvýraznil její dokonalou postavu a vymakané břicho, ale nebyl příliš vhodným modelem na takovou událost. Sama spisovatelka si za to později nasypala popel na hlavu.

Po běhu mám žízeň jak Dáda, píše Zuzana Bubílková u fotky v plavkách: Reakce Patrasové na sebe nenechala dlouho čekat

A Bubílková se rozhodla pobavit i na účet Radky. Okopírovala její model, namalovala si i stejné tetování pod vnady.

"Potřebovala jsem styl trošku na plovárnu, trošku do fitka a trochu sado maso. Největší problém byl se sukní. Takový kanafas v Třešti na zámku nemají. Hrábla jsem do vlastních zdrojů a model ala Třeštíková byl na světě. Vyřešila jsem i kruh do nosu. Dělám náhrdelníky z korálků a kruhový komponent jsem našla. Tetování jsem si na břicho namalovala sama tužkou na obočí. Nešlo to pak smýt, ještě teď ho tam mám,“ komentovala model Bubílková a pustila se i do Třeštíkové.

Radka Třeštíková si sype popel na hlavu za nevhodné oblečení: Na červeném koberci působila jako pěst na oko

"Ona to určitě věděla, že udělá rozruch. To by se pak několikrát neomlouvala. Ale jak jinak chcete, aby si vás všimli? Dneska musíte šokovat a to přesně Třeštíková udělala. Dneska i babičky v zapadlé vísce vědí, že je Třeštíková spisovatelka. Přesně jako minulé roky Jitka Čvančarová, ta přijde s výstřihem, že omdlévají chlapi i ženské, a všichni si to pamatují. Já jsem v životě nic takového neviděla, zejména ne na sobě,“ dodala Bubílková.

Nejslavnější hollywoodské celebrity, které navštívily karlovarský festival >>  

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků