Džana Valjevač

Džana Valjevač Michaela Feuereislová

Tuhle kočičku chcete poznat víc: Modelka z Bosny si zahrála s Mišíkem. Ukázala bradavky i zadeček

Hlavní ženská role v tak trochu psychedelickém filmu Banger, v němž hlavní mužskou postavu dealera kokainu ztvárnil Adam Mišík (25), nepřipadla žádné známé české herečce. Režisér Adam Sedlák si vybral krásku s bosenskými kořeny Džanu Valjevač.

Byla by velká škoda ji umístit pouze do fotogalerie k článku o tom, jak to Mišíkovi slušelo s jeho přítelkyní Natálií Jiráskovou (17), protože Džana, která se věnuje modelingu, je opravdu kočka. A co se týče modelu, který na promítání filmu zvolila, byla opravdu odvážná.

Nádherný pár jako z Hollywoodu: Podívejte se, jak to seklo Adamu Mišíkovi a dceři Ivy Kubelkové Natálce (17)

Džana se oblékla do krajkových šatů, pod které se nedala vzít podprsenka, a stejně jako Veronice Kašákové, se jí róba posunula tak, že odhalila i bradavky. Průsvitná látka umožnila spatřit i její zadeček. Jí to ale nikterak nevadilo.

"Můj první red carpet jsem chtěla poctít osobou, která pro mě nejvíce znamená. Proto jsem zvolila vlastní návrh šatů, které ušila nejdůležitější osoba v mém životě - moje maminka. Tělo je umění, a proto jsem ho nechtěla skrývat," napsala Džana na sociální sítě. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků