Romana Pavelková

Romana Pavelková Foto: se svolením R. Pavelkové

Tři roky se rozváděla, nyní září štěstím: Rusovlasá misska Pavelková je zamilovaná, chodí s expřítelem Ivany Jirešové

Tři roky trval rozvod modelky Romany Pavelkové (38). Misska nedávno oznámila, že bude mít brzy v občance zpět své dívčí jméno a nešlo si nevšimnout, že v poslední době úplně září. Jinak tomu nebylo ani na dovolené ve Španělsku, kde už modelka nebyla sama. A jak nyní přiznala, je zamilovaná.

S novým partnerem už se dokonce poprvé ukázala ve společnosti a bok po boku dorazili na golfový turnaj v Berouně.

Ivana Jirešová už je zase sama: Rozchod s mladším přítelem

„Seznámili jsme se v práci přes golfové turnaje, ačkoli o sobě víme asi rok a půl, tak spolu tvoříme pár teprve krátce Je to hodně čerstvé,“ svěřila se Super.cz Pavelková, která tvoří pár s Milanem Štědrou. Ten v minulosti chodil s herečkou Ivanou Jirešovou.

Po třech letech získá oficiálně zpět své dívčí jméno: Sexy rusovlasá modelka je konečně rozvedená

Vztah je teprve v začátcích, ale oba už pomalu mluví i o plánech do budoucna. „Ještě spolu nebydlíme, ale lhala bych kdybych řekla, že se nebavíme o společné budoucnosti. Řešíme případně i to, že bychom spolu mohli bydlet,“ prozradila Romana, která vedle své nové lásky jen září.

Po nedávné dovolené v Španělsku plánují během léta výlet do Itálie a Romana si svého nového partnera nemůže vynachválit. „Milan je pravý opak, je to klidný gentleman, neustále se o mě stará, a i na hřišti mě vždycky zklidní,“ dodala modelka. 

Anna Veškrnová , Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků