Geoffrey Rush dorazil na karlovarský filmový festival. Přivítal ho Jiří Bartoška Super.cz

VIDEO: Na festival ve Varech dorazila hlavní hvězda! Slavný herec z Pirátů z Karibiku

Na karlovarský filmový festival dorazila další filmová hvězda. Australský herec Geoffrey Rush (70), známý z filmů Králova řeč nebo Piráti z Karibiku, dorazil v úterý odpoledne na karlovarské letiště.

Herec přicestoval před půl třetí hodinou odpolední soukromým letadlem, poté odjel směr Grandhotel Pupp, v němž jsou filmové hvězdy během festivalu ubytované.

Největší zahraniční hvězda zahájení karlovarského festivalu: Pána s knírkem poznali jen největší fanoušci

K nejznámějším rolím Geoffreyho Rushe patří klavírista David Helfgott v Záři, za tuto herec získal Oscara, rádce královny Alžběty ve snímku Královna Alžběta, pirát Barbossa v Pirátech z Karibiku nebo královský logoped Lionel Logue v Králově řeči.

Herec si během sobotního závěrečného ceremoniálu převezme z rukou prezidenta festivalu Jiřího Bartošky Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Úplně poprvé byla naostro! Lucie Šlégrová své přírodní pětky vyvenčila na karlovarském festivalu v šatech bez podprsenky

Dalším zahraničním hostem, jehož příjezd se očekává, je Benicio Del Toro (55). První hvězdou festivalu byl herec, režisér a scenárista Liev Schreiber, který dorazil již v pátek na zahájení festivalu a představil zde své charitativní aktivity

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků