Takhle si slavní poradili s dress codem na luxusní večírek ve Varech.

Takhle si slavní poradili s dress codem na luxusní večírek ve Varech. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová/Herminapress

28 modelů z nejdražší a nejluxusnější párty Varů: Kdo ohromil a kdo byl úplně mimo? Posuďte sami!

Nejluxusnější párty filmového festivalu v Karlových Varech tentokrát nepředepisovala dress code black tie, ale odlehčenější cocktail. Hvězdy si oddechly hlavně proto, že se večírek konal v nejteplejší den týdne a teplota na teploměru se blížila 30 stupňům Celsia.

Řada krásek přesto zvolila dlouhou večerní. Dámy přidaly na délce šatů, ale také na průhlednosti. Karolína Mališová (25) oblékla zcela průhledné šaty návrhářky Elisabetty Franchi, stejně tak influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A zvolila šaty návrhářky Zuzany Lešák Černé, které zcela odhalovaly pozadí i nohy. Kratšími, ale zato v totožné látce jako Aneta, překvapila přítelkyně Jaromíra Jágra Dominika Branišová (28).

Sestra fotbalisty Schicka je českou Rihannou: Na nejluxusnější párty ve Varech úplně obnažila těhotenské bříško

Odvážný model předvedla těhotná Kristýna Schicková. Bříško po vzoru světových hvězd odhalila v modelu Poner. Od stejného návrhářského dua vynesli modely také David Pastrňák s přítelkyní Rebeccou. Extravagatním outfitem překvapil i stylista Filip Vaněk (44).

V galerii níže se podívejte na róby z nejluxusnější párty ve Varech. Komu to podle vás nejvíc slušelo? Hlasujte v naší anketě. 

Kdo vypadal na luxusním večírku v Karlových Varech nejlépe?

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků