Agáta cukrovala se Soukupem ve Španělsku, teď si dopřávají pohodu u talíře s utopenci.

Agáta cukrovala se Soukupem ve Španělsku, teď si dopřávají pohodu u talíře s utopenci. Foto: Sedmička

Tuhle romantiku naservíroval Agátě Hanychové Jaromír Soukup. Kytka, kterou svět neviděl, a menu jako z pivnice

Agáta Hanychová (37) se po návratu ze španělské Marbelly opět shledala se svou novou láskou Jaromírem Soukupem (53). Ten si s modelkou užíval prosluněné chvilky ve španělském letovisku jen pár dní, pak musel pracovně zpátky do Česka.

Ve své vile ale velkoryse ubytoval Agátu i s jejím dětmi, sestrou Kordulkou a maminkou Veronikou Žilkovou (60). Po návratu domů se tak dvě zamilované hrdličky opět vrhly do víru randění.

Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem cukrují ve Španělsku: Takhle se vyznala modelka svému mediálnímu magnátovi

Multimoderátor a podnikatel Agátu ohromil nikoliv drahou večeří v luxusní restauraci, ale romantickou vyjížďkou na šlapadle. Místu pugétu růží dostala Agáta pugét jarní cibulky a večerní piknik obstarala sklenice vína a česká klasika v podobě utopenců.

První dárek Soukupa jeho nové lásce Agátě: Tohle od něj po týdnu vztahu dostala

Kdo by si snad myslel, že se někdejší večírková královna urazí, ten by byl vedle jak ta jedle. Agáta byla naopak z netradičního dne se Soukupem doslova nadšena.

„Dneska ta nejlepší kytka,“ vrněla blahem. „Kytkou to začalo a večer se nese ve stylu,“ vtipkovala Agáta u talíře utopenců s cibulí. Hanychová si ostatně pochvaluje, že má s Jaromírem Soukupem podobný styl humoru. A hlavně, jak sama říká, imponuje jí chlap, který ji dokáže rozesmát. Milionář Soukup je zas rád, že nenatrefil na žádnou zlatokopku, jež by nad jeho utopencovým menu ohrnovala nos. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků