Natálie Grossová a Denisa Grossová

Natálie Grossová a Denisa Grossová Foto: se svolením D. Grossové

Nebudete vědět, kam s očima: Sestry Grossovy vyrazily na dámskou jízdu do Itálie a poslaly pozdravy v bikinách

Zpěvačka Natálie Grossová (19) v loňském roce úspěšně odmaturovala a poslední dobou se věnuje hlavně práci, kterou nadevše miluje. Nejčastěji ji vídáme na divadelních prknech, kde hraje nejrůznější muzikálové role. Po skončení divadelní sezóny zavítala se svou sestrou Denisou a maminkou Šárkou do slunné Itálie. Tam si dopřávají nejen koupání v moři, relaxu, dobrého jídla, ale také vystavují své dokonalé postavy slunci. V plavkách to oběma sestrám neskutečně sluší.

„S mamkou a sestrou jsme si vyrazily na dámskou jízdu do Itálie, abychom si na chvilku odpočinuly, než nám zase začne divadelní maraton a zkoušení,“ sdělila pro Super.cz Natálie.
Dámskou jízdu podnikají vždy, když ve svých diářích najdou společné volno. Někdy je to však kvůli divadelní sezóně obtížné.

Po dvouletém vztahu přiznala rozchod! Natálie Grossová pustila k vodě operního pěvce

„Cestování máme moc rády. V Itálii jsme už poněkolikáté, vždy se snažíme jet na jiné místo, abychom poznaly něco nového. Ale jídlo, moře a památky jsou tu skvělé. Samozřejmě milujeme Floridu, kam vyrážíme každoročně v zimě,“ dozvěděli jsme se dále. Zpěvačka nám také prozradila, že zkouší nový muzikál a má velkou radost, že se v něm bude potkávat se svou sestrou.

„S Denčou zkoušíme v Divadle Broadway muzikál s hity Olympicu Okno mé lásky, kde já hraji roli Denisy a sestra bude tancovat. Mám radost, že budeme spolu nejen na jevišti, ale i v zákulisí. Společné projekty si vždy náramně užíváme,“ dodala na závěr půvabná zpěvačka. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků