Al Bano Super.cz

Tenhle Ital zapomněl stárnout: Hvězdný zpěvák (79) roztančil Vary. Takhle teď vypadá

Každoročně je na nejprestižnější párty karlovarského festivalu zvána světová hudební hvězda, která roztančí hosty tak, že zapomenou na jídlo i pití. Stalo se to i letos, když zpěvák Al Bano spustil své hity v čele s písní Felicita.

Zpěvák, který se proslavil ve dvojici s bývalou manželkou Rominou Power, prodal miliony desek a stále je plný energie. "Vystupuji tak třikrát týdně, k tomu nějaké natáčení nebo televize," řekl Super.cz Ital, z něhož srší nezdolná energie a nikdo by mu nehádal, že oslavil už 79. narozeniny.

Jeho písničky zpíval Víťa Vávra i Petr Rezek. Slavný Ital Umberto Tozzi (69) vystoupil na párty ve Varech. Jak dnes vypadá?

"Energii čerpám z hudby, z publika. Buď jednou dostanu na jevišti infarkt, nebo mě to bude posilovat dál," smál se Al Bano, který má vedle zpěvu další životní náplň ve výrobě vína. Ze svého vinařství v Apulii produkuje miliony lahví vína, proto měl možná trochu strach ochutnat to české.

"Zatím jsem měl české pivo, ale na víno se také chystám," upřesnil zpěvák, kterému se velmi líbily Karlovy Vary a litoval, že zde nemůže strávit delší dobu. A to, jak se mu líbí české ženy, prozradil v našem videu, kde zazní i jeho nejlegendárnější píseň. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků