Petr Kotvald

Petr Kotvald Herminapress

Do starého železa rozhodně nepatří. Podívejte se, jaké vylomeniny vyváděl Petr Kotvald (63)

Zpěvák Petr Kotvald (63) si rozhodně nemyslí, že po šedesátce patří do starého železa. Interpret hitů Holky z naší školky nebo Sanitka, se snaží udržovat ve formě a stále hýří dobrou náladou.

Horké léto a dovolená v něm probouzejí vzpomínky na prázdnin, které jako kluk trávil u dědy na venkově. A tak si toho kluka Petr připomněl. Stačilo málo, jen cesta kolem posekaného pole! „Při opravdu neplánovaném focení jsem si vzpomněl na dobu dětství, kdy jsme na polích s
kluky řádili a to nejen v seně. Dědeček byl předseda JZD, tak nám různé lumpárny prošly. Hlavně si vzpomínám, když jsme na podzim každý rok pomáhali sklízet chmel,“ uvedl Petr, který pochází z Žatce.

Zagorová, Kotvald a Hložek opět spolu: Legendární trojice po 37 letech nazpívala svůj největší hit

Petr Kotvald se na chviličku ocitl ve vysněném Mumulandu, žádné starosti, jen pohoda a klid. U focení se výborně bavil a na chvilku zapomněl na pracovní povinnosti.

„Letošní léto mám trochu pracovní, chystáme nové písničky pro nové album, které bych chtěl vydat příští rok. Vyšel nový singl - Tak pojď,... už můžem, ke kterému chystáme klip. Mám několik vystoupení a 6. října pak bude v Divadle Na Maninách můj nový recitál,“ pozval známý zpěvák fanoušky dobré muziky na své koncerty. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků