Natálie Kočendová

Natálie Kočendová Herminapress

Tyhle čtyřky dlouho bez mazlení nezůstanou: Natálie Kočendová po rozchodu s potetovaným kadeřníkem předvedla odhalené tělo

Před dvěma týdny modelka Natálie Kočendová ohlásila rozchod s potetovaným kadeřníkem Lukášem Vlačuhou alias Lucky Royaelem. Po dvou a půl letech vztahu se rozhodli, že jejich cesty dál nepovedou stejným směrem, a dali si navzájem volnost.

Natálie, která získala prestižní titul v mezinárodní soutěži Top Model of the World, se teď věnuje především modelingové práci. Jisté ale je, že tohle tělíčko dlouho bez hýčkání nezůstane. Kočendová vypadá luxusně, což předvedla na přehlídce plavek v jednom z karlovarských hotelů.

Dýchejte zhluboka: Vítězka světové soutěže krásy předvedla silikonové čtyřky v plavkách. Ještě loni vážila o 18 kilo víc

Během festivalu se totiž konal event, jehož byly spolu s kolegyní Karolínou Kokešovou (26) součástí. Natálka, která dřela na postavě právě kvůli světové soutěži, má teď luxusní figuru. A i když dost zhubla, stále se může chlubit bujnými čtyřkami, na něž pánové v čele v Felixem Slováčkem (79), který byl jedním z hostů, koukali se spadlou bradou. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků