Hana Vagnerová Super.cz

Nahé tělo odhalí až v kině: Hanka Vagnerová se obává reakcí na svůj film o polyamorii

Na letošní filmový festival v Karlových Varech se letos musela připravovat nejen výběrem garderoby, ale obrnit se i psychicky. Herečku Hanu Vagnerovou (39) čeká v rámci hlavní soutěže premiéra filmu Hranice lásky o polyamorním vztahu, v němž hraje nejen hlavní roli, ale podílela se na něm i jako scenáristka.

Hanka přijela jen na zahájení, pak se zase odjížděla na natáčení a vracet se bude právě až 4. července, kdy premiéra proběhne. "Aspoň si ty myšlenky a nervozitu posunu někam jinam. Jak to dopadne, uvidíme. Jak se říká na trampolínách: Smrt nebo slávu," svěřila Vágnerová, která nepochybuje o tom, že Hranice lásky stejně jako všechny filmy o polyamorii vzbudí rozporuplné ohlasy.

Do nejodvážnějšího filmu plného sexuálních scén si Hana Vagnerová partnera vybrala sama. Při natáčení zasahovala policie

V našem videu jsme probrali i okolnosti natáčení filmu, v němž odhalí své tělo tak, jak ho příroda stvořila. Na opening naopak zvolila cudnější model od Elie Saab. "Mám radost, že se nám povedl svěžejší styl," mínila. "A na premiéru svého filmu taky přijdu oblečená, i když tím asi všechny zklamu," smála se. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků