Tom Brady se rozhodl pro návrat do svého týmu, a tak nepodceňuje ani svoji kondičku.

Tom Brady se rozhodl pro návrat do svého týmu, a tak nepodceňuje ani svoji kondičku. Profimedia.cz

Držet krok s manželkou, co má snad to nejlepší tělo na světě, je pěkná fuška. Tom Brady ale dělá, co může!

Snad všechny fanoušky amerického fotbalu letos zarmoutila zpráva o ukončení kariéry sedminásobného vítěze Super Bowlu Toma Bradyho (40). V důchodu ovšem nevydržel dlouho, a nakonec se rozhodl ještě alespoň jednu sezónu setrvat ve svém týmu Tampa Bay Buccaneers. Velký sportovní návrat si ovšem žádá být v kondici, čehož se Tom zhostil se vší vervou i během své dovolené v Itálii.

Čtyřicetiletý sportovec momentálně tráví slunné dny na luxusní jachtě s několika přáteli, a především se svojí ženou Gisele Bündchen (42) a jejich dětmi. Slavní manželé se plaví okolo břehů Portofina, a když už jim je na obří lodi přeci jen těsno, na pevnině si zajdou po nákupech nebo do restaurace na dobré jídlo.

Není divu, že jí platili takové balíky peněz: Gisele Bündchen (41) odhalila tělo bohyně v dráždivých modelech

Na palubě ovšem Brady rozhodně nezahálí. Jízdu na rotopedu střídá s tréninky boxu a do toho si pochopitelně užívá i vodní radovánky. Ono není také vůbec snadné držet krok s manželkou, která dlouhých patnáct let kralovala všem modelkám jako nejlépe placená kráska v oboru. Nutno podotknout, že Gisele si i po porodu syna Benjamina (12) a dcery Vivian (9) udržela neuvěřitelně štíhlé, a zároveň pevné křivky. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků