Tatiana Kovaříková se těší na zasloužené volno. Super.cz

Na filmový festival připravila desítky šatů pro druhé. U Tatiany Kovaříkové ale osobně platí pravidlo o kovářově kobyle

Před plesovou sezónou a před zahájením Filmového festivalu v Karlových Varech mají módní návrháři vždy velmi napilno.

Platí to i pro Tatianu Kovaříkovou. Návrhářka si sice dovolila vyrazit na party spojenou s představením letní verze šampaňského, ale jinak se v posledních dnech vůbec nezastavila.

„Šijeme od rána do večera. Vím, že už ani nic víc nemůžu udělat, tak jsem morální podporou holkám v salonu. Na druhou stranu vím, že je někdy dobré včas odejít,“ vysvětlila svou přítomnost designérka.

Druhé Vary s Jakubem Prachařem: Takhle to zamilované Saře Sandevě slušelo v šatech s rafinovaným průstřihem

Má vůbec návrhářka možnost nechat si ve vlastní dílně připravit šaty pro sebe? „Platí u mě pravidlo o kovářově kobyle. Do poslední chvíle nutím holky, aby mi něco ušily. Častokrát se na poslední chvíli rozhoduji, že si vezmu jiný model. Já jsem v tomto složitá,“ přiznala se Tatiana.

Veronika Žilková vzala do Varů mladší dceru: Takhle zvládla Kordula Stropnická společenský debut

Zatím se ale ještě nikdy nestalo, že by na důležitou společenskou událost musela návrhářka obléct model od konkurence. „Vnímám to tak, že reprezentuji svou značku a vnímám jako úkol obléct si své šaty.“ Po náročném pracovním období čeká Kovaříkovou zasloužený odpočinek.

„Letíme do Ameriky na návštěvu rodiny. Pak mě asi čeká dovolená u moře. Máme to léto rozkouskované,“ říká Tatiana Kovaříková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků