Jitka Čvančarová Super.cz

V nové komedii je Jitka Čvančarová za blondýnu. V osobním životě by se nikdy neodbarvila, proč?

Oblíbená herečka Jitka Čvančarová (45) se v nové české komedii Hádkovi objeví jako blondýna. Mnoho lidí ji nejdříve ani nemohlo poznat: „K tomu charakteru se to nějak hodilo. Teď se nechci dotknout blondýn. To není o tom, že je ta postava blondýna, ale hodilo se mi to k té vizáži a já si to tak přála, že jsem tu postavu tak viděla.“ Smála se pro Super.cz herečka.

Jaké šaty oblékne Jitka Čvančarová ve Varech? Jedna světová strana bude pravděpodobně nahá, smála se

Blonďatá hříva ale pro samotnou herečku nepřichází v běžném životě v úvahu: „Já jsem prosím normálně tmavovláska a ráda bych tak zůstala. Blond ke mně, jako k Jitce, prostě nepatří. Takže ne.“ Řekla sebejistě.

Největší výstřih zlínského filmového festivalu? Bodoval obří dekolt Jitky Čvančarové

Teď už se Jitka těší, až si po festivalu v Karlových Varech bude užívat v zahraničí dovolenou se svojí rodinou: „Samozřejmě budeme s dětma. My to jinak neumíme, nám by stýskalo i za hodinu, kdybychom jeli sami. Budeme trávit léto společně, takže jedeme všichni dohromady a pojedeme i k moři. Ta výměna té energie je strašně důležitá. My oba pracujeme s lidmi, takže musíme jet někam, kde zase můžeme energii nabrat a pak ji zase předat dál,“ uzavírá Jitka Čvančarová. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků