Eva Perkausová čeká miminko.

Eva Perkausová čeká miminko. Foto: ShowTime na CNN Prima NEWS

Eva Perkausová je těhotná. Pochlubila se bříškem v plavkách

Moderátorka Eva Hecko Perkausová (29) je těhotná. Miminko čeká se svým manželem Ivanem. Krásná blondýnka se pochlubila rostoucím bříškem v plavkách.

„Teď začínám pátý měsíc, takže jsem ráda, že se to podařilo nějakou dobu utajit. A jsem spokojená, že jsem to mohla nechat pod pokličkou a s partnerem si to zatím užívat ve dvou,“ řekla v ShowTimu moderátorka Eva Hecko Perkausová, která už požehnaný stav nemohla déle tajit.

Takhle si užívá líbánky: Eva Perkausová vystavila své hříšné tělo v plavkách na Seychelách

„Bříško trochu mám. Dopnout šaty mi už dělalo občas problém. A to nejen přes hrudník, ale i přes bříško. Takže už jsem to musela oznámit, protože to už nešlo dál tajit,“ prozradila moderátorka Hlavních zpráv.

Mayday mayday! Svůdná Eva Perkausová dráždí Italy přednostmi v bikinách

Těhotenství zatím prožívá bez problémů. „Zatím nemám žádné špatné stavy, jiné chutě, nebo nálady a nevolnosti. Absolutně nic,“ libuje si. „Zatím mám všechno spojené s příjemnými pocity a užívám si to. Nemám aktuálně nic, co bych mohla vytknout. A až se posuneme do dalšího stádia a budu vědět pohlaví, tak začneme řešit i to, co bude. Povinou výbavičku a tak dál,“ dodala spokojená nastávající maminka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků