Naomi Campbell na jachtě s přáteli.

Naomi Campbell na jachtě s přáteli. Profimedia.cz

I po padesátce je to kus! Naomi Campbell se předvedla v plavkách na luxusní jachtě

Ještě začátkem týdne oslňovala na týdnu módy v Paříži, ale teď už si vyhřívá kosti na luxusní jachtě. Řeč je o nestárnoucí Naomi Campbell (52), která s přáteli vyrazila na dovolenou do Turecka, konkrétně se plaví okolo pobřeží města Bodrum.

Naomi, jež je zřejmě dosud pracovně nejaktivnější ze všech ikonických topmodelek z 90. let, zvolila barevné jednodílné plavky s kapkovitým průstřihem v oblasti dekoltu a zelené sluneční brýle. Než si rozpustila svou dlouhou hřívu, zaujala ještě výraznou květinovou ozdobou ve vlasech.

Pořád jsou to kočky: Kate Moss a Naomi Campbell se staly hvězdami oslav královnina jubilea!

Britská modelka, která byla spolu s krajankou Kate Moss hlavní hvězdou ‚devadesátkového‘ autobusu během oslav platinového jubilea královny Alžběty II. na začátku měsíce, si odpočinek rozhodně zaslouží. Nejen proto, že byla poslední dobou v jednom kole, ale i po nepříjemném zážitku z 19. května, kdy si ji jeden z pracovníků letiště v Bulharsku vybral k důkladnější kontrole. Podle modelky se tak stalo kvůli její barvě pleti.

Jak to jen dělá? Naomi Campbell (51) předvedla, jak na ni nepůsobí čas ani gravitace

Campbell přicestovala do tamní metropole Sofie, kde měla smluvené focení. Z letiště odcházela prý velmi rozrušená a následně byla odvezena do luxusního hotelu. Třídenní pracovní kontrakt podle její mluvčí ale dokončila. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků