Michael a Carole Middletonovi vedli své děti ke sportu a tenisový Wimbledon si nikdy nenechají ujít.

Michael a Carole Middletonovi vedli své děti ke sportu a tenisový Wimbledon si nikdy nenechají ujít. Profimedia.cz

Jsou to vážně sympaťáci! Rodiče vévodkyně Kate vyrazili na Wimbledon a rozdávali úsměvy

Když se v Londýně koná tenisový Wimbledon, Middletonovi u toho nikdy nemohou chybět. Pro sportovně založenou rodinu jde o svátek, na který si každoročně udělají čas oni i jejich slavné dcery Kate (40) a Pippa (38). A ani letos neudělali výjimku. Tentokrát si Michael (73) a Carole (67) nenechali ujít třetí den známého tenisového turnaje. Velkou tenisovou fanynkou je i Kate, která zatím účast nestihla, ale určitě i ji letos fandit ještě uvidíme.

Dvojici sice před vstupem na tribuny tenisového kurtu přepadli fotografové, ale pár nevypadal vůbec nemile překvapen, a naopak rozdával úsměvy na všechny strany.

Takhle rozdováděnou jste vévodkyni Kate ještě neviděli: Na finále Wimbledonu neodolala mexické vlně

Michael okouzlil v nažehlené bledě modré košili s červenou kravatou a béžovým sakem. Stále půvabná Carole pak oblékla sportovně-elegantní overal s květinovým vzorem značky Boden za 150 liber (4350 korun) a k němu bílou džínovou bundičku Hobbs za 99 liber (2770 korun). Je vidět, že Carole nemá žádné velké manýry a klidně nakupuje dál v konfekci, i když už je jako maminka vévodkyně z Cambridge dávno součástí královské rodiny.

Vévodkyně Kate a Meghan na Wimbledonu fandily bok po boku jako nejlepší kamarádky

Na tribunách Wimbledonu se již letos objevili například vnučka královny Alžběty II. Zara Tindall s manželem Mikem, rockový zpěvák Cliff Richard, herec Woody Harrelson či přítelkyně ve vězení pobývající bývalé tenisové hvězdy Borise Beckera Lilian de Carvalho Monteiro. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků