Vindy Krejčí

Vindy Krejčí Michaela Feuereislová

V novém seriálu si zahraje i tahle krásná Miss: Natáčení ji stálo odloučení od manžela

Novinkou v televizních formátech je seriál Praha – den & noc, hraná reality show, kde se neobjeví žádné známé tváře, naopak postavy, které se sejdou v jednom pražském bytě, ztvární neherci. Scénář nastiňuje jen základní dějové linky.

Pro nás ale všichni aktéři tajemstvím nejsou. Objevili jsme mezi nimi finalistku Miss Czech Republic Vindy Krejčí, která dokonce bojovala v mezinárodní soutěži za Vietnam. Natáčení pro ni bylo velkou výzvou, protože se před osmi měsíci vdávala a musela se z Ostravy, kde s manželem žijí, v podstatě přestěhovat do Prahy.

"Řekla bych, že svatba ve vztahu s mým skvělým mužem, stylistou Luďkem Šmehlíkem, nic nezměnila. Ale mám pocit, že se musím více snažit, protože teď už to je napořád. A o to více si vážím, že mě podporuje v projektu Praha – den & noc. Vlastně i díky němu jsem řekla, že do toho jdu," řekla Super.cz Vindy.

Nejkrásnější míšenka Česka reprezentovala na světové soutěži i Vietnam: Takhle jí to seklo při rajcovním focení

"Po prvním castingu, kdy jsem se dozvěděla, že budu muset být přes týden v Praze, jsem totiž chtěla odstoupit. Když jsem pak volala manželovi, že to vypadá jako skvělý projekt a bavilo by mě to, ale mrzelo by mě, že bychom byli bez sebe, rozmluvil mi to. Bylo to pro mě snad nejtěžší rozhodnutí v životě. Ale jsem vděčná, že to takhle dopadlo," dodala Vindy, která se stále věnuje modelingu a k tomu přidala i moderování. Má i svůj vlastní podcast o módě Ponožky v sandálech.

Konkrétní dialogy a interakce jsou v projektu Praha – den & noc, který od 4. července začne vysílat Voyo a o týden později stanice Nova Fun, výhradně na samotných aktérech. Takže nebude nouze o nečekané situace a velmi netradiční reakce všech. Tato hraná reality show se navíc natáčí a následně připravuje do vysílání jen se zcela minimálními zásahy ze strany režiséra a postprodukce. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků