Poznáte majitelky těchto pozadí?

Poznáte majitelky těchto pozadí? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Zadečkový kvíz: Která slavná kráska má nejhezčí pozadí v bikinách?

Léto nám sice momentálně trochu stagnuje, ale to rozhodně není důvod, proč se nenaladit na koupací vlnu... Pomoci nám v tom mohou i některé celebrity a modelky, které jsou na pláži jako doma. Možná poznáte některé z nich i ze zadního úhlu, a pokud ne, alespoň se můžete pokochat pohledem...

V galerii najdete hned tři dámy z nejslavnějšího sesterského klanu.

Palec nahoru pro Kourtney a Travise: Takové posvatební fotky určitě nemáte!

Kourtney Kardashian, jež se v černých bikinách koupala během své květnové cesty do Itálie, kde si brala za muže Travise Barkera. Kim Kardashian, jež se fotila s kamarádkami Natalií Halcro a Olivií Pierson v bikinách své značky letos v lednu - ještě před svým radikálním hubnutím. A nejlépe placená modelka světa Kendall Jenner, která loni odhalila své útlé tělo během dovolené s dnes již expřítelem Devinem Bookerem v Sardinii.

Snad nepřijde o své pověstné křivky: Stále hubenější Kim Kardashian je v bikinách jako lunt

Dále si můžete tipnout, které pozadí patří zpěvačce Miley Cyrus, již zachytili fotografové během únorové dovolené v Mexiku, a které Camile Cabello. Ta pro změnu v dubnu oslňovala na pláži v Miami.

Miley Cyrus předvedla dokonalé tělo v bikinách: Společnost jí dělal vlasatý bubeník, se kterým randí

Komu se líbí drobné křivky, zřejmě najde zalíbení v modelkách Joy Corrigan a bývalé přítelkyni Brooklyna Beckhama Haně Cross. A kdo naopak vyznává ženštější tvary, zalíbí se mu televizní hvězdy Victoria Larson a Alison Kay Bowles stejně jako dvojčata Shannade a Shannon Clermont známé jako Clermont Twins. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků