Vypasovaný kabátek od módní návrhářky Orly Kiely byl hned vyprodaný.

Vypasovaný kabátek od módní návrhářky Orly Kiely byl hned vyprodaný. Profimedia.cz

Tento kouzelný kabátek se vyprodal hned poté, co si jej princezna Kate vzala na sebe

Jako absolventka dějin umění měla vévodkyně Catherine (40) vždy k tomuto oboru blízko. Během své první cesty po Velké Británii bez manžela Williama (39) navštěvuje řadu zajímavých míst a stává se patronkou dobročinných projektů, mezi nimiž nechybí ani The Art Room, který podporuje sebedůvěru u znevýhodňovaných dětí. Kate zavítala rovněž do několika škol, mimo jiné také na Oxford, kde si s žáky zašla i na hodinu výtvarné výchovy.

Jako vždy elegantní vévodkyně si oblékla vypasovaný béžovohnědý kabátek nad kolena s velkými knoflíky a ani jí nevadilo, že si jej během hraní s dětmi trošku zašpinila červenou barvou.

A jak to tak bývá u moha módních kousků, které princezna Kate nebo její sestra Pippa (38) obléknou, kabátek z dílny návrhářky Orly Kiely byl ihned poté, co v něm byla spatřena Kate, vyprodaný.

Vévodkyně byla na své cestě uvítána zástupy dětí, které na počest vzácné návštěvy mávaly vlajkami a Kate předaly květiny. Veselé vévodkyni také uniklo dosud neznámé jméno štěňátka kokršpaněla, kterého si s Williamem nedávno pořídili. Nazvali jej Lupo, a to prý jednoduše proto, že se jim líbilo. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků