Pavel Callta

Na lásku zatím příliš štěstí neměl: Zpěvák Pavel Callta pustil do světa píseň o rozchodu

Narazit na tu pravou se mu zatím nepoštěstilo. Pavel Callta pravidelně zpívá ve svých písních o lásce, tentokrát je tématem jeho nového songu rozchod. A jak sám zpěvák přiznal, čerpal ze své nedávné vlastní zkušenosti.

„Píseň je tak trochu rozchodová. Vypráví o vztahu svou lidí, kterým nevydrželo a ve smíru se rozešli. Napsal jsem ji před nedávnem, je autentická a zkusil jsem jinou polohu tvorby, kde jsou sloky více do rapu než do zpěvu,“ svěřil se Super.cz hudebník, který často čerpá právě ze svého života. Jinak tomu nebylo ani tentokrát.

„Většina mých songů je ze života. Vztahy jsou občas komplikovaná věc, a to mě inspirovalo k napsání této skladby,“ svěřil se Pavel Callta, který klip natočil s půvabnou herečkou a hvězdou seriálu ZOO Michaelou Pecháčkovou.

Zpěvák Callta pomohl rodině z okupovaného Chersonu. Před střelbou utekla na poslední chvíli

„Musím říct, že se nám spolupracovalo skvěle. Sedli jsme si lidsky i herecky a myslím, že to je v klipu cítit,“ prozradil nám zpěvák, který má před sebou pracovně nabité léto. „Máme s kapelou hodně koncertů. Do toho hraji turnaje v beach volejbalu, tak se moc nezastavím. A mezi koncerty bych rád někam k moři trochu vypnout. Chorvatsko je moje srdcovka a pak možná nějaké Řecko,“ dodal hudebník. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz


Časová osa článků