Zuzana Bubílková komentovala svůj poslední ostrý vtípek.

Zuzana Bubílková komentovala svůj poslední ostrý vtípek. Herminapress

Bubílková o vtipu na adresu „žíznivé“ Patrasové: Dáda udělala chybu, že na to reagovala

Když Zuzana Bubílková (71) zveřejnila fotku pořízenou po běhu v Kunratickém lese s komentářem „po běhu mám žízeň jak Dáda“, strhla se lavina. Komička byla sama překvapena, jakou reakci způsobí.

„Lidi zajímají někdy úplné blbiny. Co je na něčem takovém může zajímat? Asi budu uvažovat o tom, že se ze mě stane profesionální influencerka,“ řekla Super.cz Bubílková.

Patrasová po autonehodě a odmítnuté dechové zkoušce: Při procházce se přidržovala plotu a nakonec upadla

„Mám na to na Instagramu vesměs pozitivní komentáře lidí, kteří mají rádi humor. Najdou se ale samozřejmě některé komentáře zcela za hranou, které mi radí, abych šla raději vyhánět Ukrajince.“

Zuzana se domnívá, že se celá záležitost stala virální až v momentu, kdy na její příspěvek reagovala sama Dagmar Patrasová (67). „Ona udělala chybu, že na to reagovala, od té doby se strhla lavina. To jsou takové záhady, že dopředu netuší, co zabere, a co ne,“ krčí rameny Zuzana.

Jeho vůz skončil v dezolátním stavu. Jak je na tom Václav Upír Krejčí po nehodě a u koho našel azyl?

Bubílková prý nikoho nechtěla urazit, ale spíš jen lidi pobavit. „Takových příspěvků dávám několik za týden. Neměla jsem potřebu nikoho konkrétního urazit. Mohla jsem klidně napsat, že mám žízeň jako Upír Krejčí,“ smála se Zuzana Bubílková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků