Mária Bikarová Super.cz

To je podoba! Muzikálová zpěvačka je k nerozeznání od své mladší sestry ze Superstar

Muzikálová zpěvačka Mária Bikarová úspěšně září v muzikálech, především na scéně v Brně, ale pomalu se přesouvá i do Prahy. Její sestra Lucie patřila před dvěma lety k nejúspěšnějším účastnicím Česko Slovenské Superstar. To, že si je lidé často pletou, je prý téměř na denním pořádku: „Já jsem na to zvyklá, protože jdu po ulici a někdo mě osloví, že by se se mnou rád vyfotil a já se vždycky ptám, jestli ví o tom, že nejsem Lucka, že jsem její ségra.“ Řekla pro Super.cz muzikálová zpěvačka.

Zpěvačka ze SuperStar naletěla falešnému manažerovi. Přišla o sto tisíc

Tuhle výhodu ale sestry nemohly využívat během školních let. Ač to nevypadá, dělí je od sebe nějaký ten rok: „Jít za školu a krýt se právě nešlo. Já jsem od Lucky starší o 7 let. Takže když mně bylo 15, tak ona byla ještě malý dítko,“ smála se Mária.

Obdivovatelé české Ariany Grande mají smůlu. Už víc jak dva měsíce je úspěšná finalistka SuperStar zamilovaná

Rodačky z moravské metropole si tak našly své místo v českém šoubyznysu. Mladší Lucie, kterou diváci Superstar pojmenovali jako českou Arianu Grande, například natočila úspěšnou píseň s názvem Dokola, a to ve spolupráci s Janem Bendigem. Klip má na YouTube přes dva miliony zhlédnutí. Mária si naopak užívá toho, že se po dvouleté pauze může naplno věnovat muzikálovému hraní: „Bylo to na mě dlouhý, už jsem potřebovala do toho divadla, takže díky Bohu a těším se na září, doufám, že to zas nezavřou a budeme hrát.“ Dodala Mária Bikarová.

Mária se zúčastnila pouličního buskingu pro dobrou věc. Pomohla tak nadaci Slunce, která se zabývá podporou dětí a dospělých se speciálními potřebami. Vystoupení se konalo před pořádajícím Divadlem Bez Zábradlí, kde muzikálová zpěvačka hraje. 

Ondřej Kočí , Super.cz


Časová osa článků