Sylvie Meis s manželem

Sylvie Meis s manželem Profimedia.cz

S nevěrným fotbalistou jí to nevyšlo, ale po boku umělce modelka jen kvete. Na pláži se pochlubila postavičkou jako lusk

Moderátorka a bývalá modelka Sylvie Meis (44) je po uši zamilovaná do svého manžela Niclase Castella. Za charismatického německého umělce je holandská kráska vdaná už skoro dva roky a pořád jim to klape.

Fotografové sympatický pár zvěčnili na pláži v Saint Tropez, kde chytali bronz a dováděli spolu v mořských vlnách. Sylvie Meis už se modelingu sice nevěnuje, ale pořád se udržuje ve formě, a tak by klidně mohla nadále zdobit titulky známých magazínů. Maminka šestnáctiletého syna Damiána je zkrátka pořád kus.

S fotbalistou, který jí vlepil facku, to nevyšlo. Sexy modelka (42) se vdala za umělce

Dospívajícího syna má z prvního manželství s bývalým holandským fotbalistou Rafaelem van der Vaartem. Manželství se jim po osmi letech rozpadlo a jejich rozvodové peripetie plnily stránky bulváru.

Fotbalista měl mít totiž poměr s modelčinou kamarádkou, což byla poslední kapka k jejich rozchodu. Ještě předtím měl Rafael van Der Vaart Sylvii vlepit facku během jedné bujaré silvestrovské noci, což jejich vztahu také moc nepřidalo. Teď už jsou ale oba šťastní po boku nových protějšků. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků