Danielle Lloyd

Danielle Lloyd Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Modelka má po pěti dětech figuru snů. Někdejší královna krásy se vystavila v plavkách

Modelka a někdejší Miss Anglie a Velké Británie Danielle Lloyd (38) je sedm měsíců po porodu dcery Autumn Rose opět ve formě. Kráska se nechala zvěčnit v červených bikinách, ve kterých vynikla její sexy postava. A to je už celkem pětinásobná maminka!

Vytoužené holčičky se dočkala až po boku manžela Michaela O’Neilla, s nímž má ještě syna Ronnieho (4). Další tři syny má pak z prvního manželství s fotbalistou Jamiem O’Harou - Archieho (11), Harryho (10) a George (8).

Bývalá Miss Anglie se na pátý pokus konečně dočkala. Sexy mamina po čtyřech synech porodila holčičku

Danielle nedávno přiznala, že před lety podstoupila vaginoplastiku, což jí prý zlepšilo sexuální život a zbavila se problémů s inkontinencí. „Cítím se rozhodně mnohem lépe a klidně na takový zákrok půjdu znovu,“ řekla magazínu Fabulous.

8 žhavých sexy fotek izraelské topmodelky. Z bývalky DiCapria už je trojnásobná mamina

S manželem jí to prý klape i po letech. „Čím jste starší, tím lépe víte, co se vám nejvíc líbí, a pokud jste s někým delší dobu, tak moc dobře víte, co má rád i váš protějšek. A pokud k sobě ladíte, tak jako já a Michael, je to vždy recept na ten nejlepší sex,“ pochlubila se Lloyd, jež se mimo jiné objevila i v show Celebrity Big Brother a nestydí se natáčet ani žhavá videa na sociální platformě OnlyFans. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků