Sisa Sklovská Super.cz

Bez podprsenky a s výstřihem až do pasu: Sisa Sklovská (56) má figuru mladice!

V Praze jsme zpěvačku Sisu Sklovskou (56) neviděli řadu let. O to víc jsme si užili setkání na jejím rodném Slovensku, když s manželem Jurajem Lelkesem vyrazila na zahájení letní sezóny v oblíbeném letovisku v Bešeňové, kde zazpívala na vernisáži obrazů, a poté se stala i jednou z modelek na fashion show.

Figuru má Sisa jako mladice, což předvedla v sexy modelu s výstřihem až po pas, pod který si nevzala podprsenku. Je vidět, že jí manželství s Jurajem svědčí. "Jsem věčný optimista, takže mládnu. Hodně lidí mi říká, že vypadám lépe, než když mi bylo šestnáct," smála se Sisa, která vedle zpěvu také vyučuje obor muzikál na akademii múzických umění a získala také doktorský titul. "Je to pro mě nová dimenze života," uvedla.

Sisa Sklovská se podruhé vdala: Podívejte se, jak to slovenské divě na luxusní veselce slušelo

Vlastního vystupování se ale nevzdala. "Mám před sebou premiéru. Budu hrát Cher. Celý život mě k ní přirovnávali, tak k tomu konečně došlo. Představení se jmenuje Sisa či Cher, není to muzikál, ale hudební show se živou muzikou, krásnými kostýmy a tanečníky," těší se Sklovská. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků